مقالات مرتبط

پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران، به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۶- ۱۳۹۵ ۰۲ مهر, ۱۳۹۵
نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. 1

  کاربر

  حالا دقیقاً شما میدونید بر اساس استعدادهای ذاتی و درخشان بود که مدیر کل شدند؟ بر اساس رانت یا چیزی نبوده؟ در کل شک برانگیز میباشد! یعنی الان ما در هیج جای شهر ساری یا دیگر نقاط مازندران افراد کار آمد نداریم و همه در چهاردانگه جمع شدند؟ خب بنده این نظر شما را قبول ندارم و نوعی نگاه ویژه در این خصوص میتواند حاکم باشد.

  پاسخ
 2. 2

  علی کیاسری

  فقط اسم چهاردانگه رو یدک میکشن

  پاسخ
 3. 3

  علی جهان آرای

  با تشکر از زحمت جمع آوری اسامی این بزرگواران. اگه میشد میزان عملکرد این عزیزان نسبت به چهاردانگه هم ذکر می شد، خبرش کاملتر و در حد نام این پایگاه بود.

  پاسخ
 4. 4

  امیر کیاسری

  ازبعد از انقلاب تاکنون دولتمردانی زیادی از چهاردانگه در پستهای مختلف و مهم مشغول بودند اما بجز مرحوم کردان کسی با مردم چهاردانگه همنوا نبود!!!

  پاسخ
 5. 5

  امیر

  برای چهاردانگه چهار قدم برداشتند؟!

  پاسخ
 6. 6

  دی

  خدا آقای کردان رورحمت کند ، همه جا ذکر خیر براشون هست، حالا آقایونی که چند دوره در پستهای مهم کشوری بودند وهیچ کار مفیدی برای مردم منطقه محروم چهاردانگه انجام ندادند، وهردوره برای رای گرفتن وعده ویعدهای زیادی میدند ولی کو عمل

  پاسخ
 7. 7

  دی

  خدا حاجی کردان رو رحمت کنه.همه جا ذکر خیرشونه.ولی نمایندهای ما فقط موقع انتخابات که میشه میان وشعارهای خوبی میداند وهمین که رای میارن میرن وپشت سرشون رو نگاه نمیکنند

  پاسخ
 8. 8

  سيد

  قاسمی اهل تروجن بهشهره اصالتا ممکنه اهل قلعه سر نکا باشه نه چهاردانگه.اصلاح شود لطفا.البته خودش میگه
  ممکنه جدش اقاسیدمیرعمادالدین باشه

  پاسخ
 9. 9

  دوستداران چهاردانگه ای ها

  سلام
  حوب بود بیشتر تحقیق می کردید و از منطقه چهادانگه افرادی چون شمشیربندها و کردان و ….. هم نام می بردید .شاید فکر می کنید که …… کمی فکرتان را عوض کنید ویکرنگ و یک دل باشید نه کینه جو . چرا می گویم کینه جو چون ۱- در مطالبتان از این افراد نامی برده نشده هر چند در سطح استان مشهور هستند و نمی توان بگویید که نمی شناسیدش و ۲- خودم طرز تفکر غلط مسئول سایت چهاردانگه نیوز که در ورزشگاه متقی ساری در نمایشگاه دستاوردهای روستایی صحبت می کردم از برخی از مسئولین چهاردانگه ای بسیار گله مند بود لذا تفکر شخصی و سلایق شخصی نباید بر عمومیت حاکم شود توصیه می کنم کمی به فکر آخرت خود باشید تا نام و نشان خود.

  پاسخ
 10. 10

  اصغری

  سید محمدتقی علوی ساداتی رو هم به این فهرست بیافزایید

  پاسخ
 11. 11

  اصغری

  لطفا حسینعلی ابراهیمی کارنامی را هم بیافزایید

  پاسخ

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری چهاردانگه می باشد . www.4dangehnews.ir