تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار عمومي
شماره : 118964
تاریخ : ۷ فروردین, ۱۳۹۹ :: ۲۲:۰۴
دکتر ناصحی: روستاها به کانون جدید شیوع ویروس کرونا در مازندران تبدیل شدند  دکتر محمد مهدی ناصحی گفت: روستاها به کانون جدید شیوع ویروس کرونا در استان مازندران تبدیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز،  دکتر محمد مهدی ناصحی نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای مدیریت بیماری کرونا در استان های مازندران و گلستان در گفتگو با اخبار سیمای مازندران گفت: روستاها به کانون جدید شیوع ویروس کرونا در استان مازندران تبدیل شدند.

 با شروع تعطیلات عید نوروز مسافران و بومیان ساکن در شهرهای استان مازندران به روستاهای خود  سفر کردند و این مهمانان با خود ویروس منحوس کرونا را برای ساکنین روستا ها به هدیه بردند و روستایان عزیز که اقشار تولید کننده هستند در زمان کار کشاورز دچار مشکل کردند.

پایگاه خبری چهاردانگه ازابتدای شروع شیوع ویروس کرونا در مازندران طی مقالات متعدد هشدار داده بود و از مردم خواسته بود به روستا سفر نکنند و ساکنین دایمی روستاها که اکثر پیر مرد  و پیر زن هستند را درچار این بیماری نکنند. متاسفانه تعدادی از افراد به این هشدار ها توجه نکردند و امروزشاهد شیوع ویروس کرونا در بین روستاییان استان مازندران هستیم.

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.