فیلم کوتاه مستند از حیات وحش چهاردانگه (پرندگان)

    2 views
  اختصاصي چهاردانگه نيوز: استان مازندران و به ویژه بخش های جنگلی و کوهستانی آن مامنی بکر و تقریباً امن برای جانوران گوناگونی است که خدا را شکر هنوز هم…

یکشنبه, ۵ مرداد, ۱۳۹۳ :: ۰:۱۹

کد خبر : 4490

 

اختصاصی چهاردانگه نیوز: استان مازندران و به ویژه بخش های جنگلی و کوهستانی آن مامنی بکر و تقریباً امن برای جانوران گوناگونی است که خدا را شکر هنوز هم می توان آنها را در بستر آن دید. یکی از گونه های کلی جانوران، پرندگان هستند که خوشبختانه بخش های جنگلی بخش چهاردانگه زیستگاهی بکر برای انواع گونه های کوچک و بزرگ پرندگان است. گونه هایی مانند: هد هد ( شانه به سر ) ، شاهین ، باز ، جغد ، قرقاول و …

 

آقای سیروس علیپور، محیط بان خوش ذوق و متعهد پناهگاه حیات وحش چهاردانگه که در مطلب قبل با عنوان ( سفری به دنیای حیوانات! – فیلم کوتاه مستند از حیات وحش چهاردانگه ) تصاویر و فیلم های زیبای ایشان را از حیات وحش چهاردانگه را دیده بودیم لطف کردند و فیلم های دیگری از زیبایی های حیات وحش منطقه برای پایگاه خبری چهاردانگه نیوز ارسال کردند که برای این مطلب، کلیپ کوتاه مستند از پرندگان پناهگاه حیات وحش چهاردانگه تقدیم شما می شود. ان شاء الله در آینده بخش های دیگری از کلیپ های حیات وحش تقدیم شما خواهد شد.

 

صمیمانه از آقای علیپور بابت اینکه این همه زیبایی را به وسیله ی لنز دوربینشان با ما قسمت می کنند تا ما هم از آن لذت ببریم تشکر و قدردانی می کنیم و برایشان در ادامه ی این راه آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.

 

باز هم امیدواریم که در حفظ زیستگاه گونه های مختلف بخش چهاردانگه، هر کدام به سهم خودمان کوشا باشیم در آینده خدای ناکرده حسرتی که امروز از دیدن ببر مازندران و شیر ایرانی و دیگر گونه های منقرض شده ی جانوری ایران در دلمان داریم، در مورد این جانوارن که امروز از دیدنشان لذت می بریم نخوریم.

 

 

 

دریافت ویدئو ( ۱۶٫۸ مگابایت )

 

استفاده از این فیلم به طور کامل و یا بخش هایی از آن فقط با ذکر منبع ( پایگاه خبری چهاردانگه نیوز ) مجاز است.

 

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری چهاردانگه می باشد . www.4dangehnews.ir