مقالات مرتبط

هیچ مقاله مرتبطی وجود ندارد
نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. 1

  علی کیاسری

  شما هم که مثلا خبرگزاری هستین از یک سال پیش برای زمانی و در ایام انتخابات برای زارعی کم تبلیغ نکردین‌. حتما بهتون وعده پست و مقام توی آموزش پرورش داده. لوه لاقلی ره گونه ته کینگ سیاهه. مخاطبین را خر فرض نکنید.

  پاسخ
  1. 1.1

   چهاردانگه نیوز

   پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، یک سایت خبری دارای مجوز رسمی اما خصوصی است. هزینه های آن ازطریق صاحب امتیاز یا تبلیغات باید تامین شود. لذا سایت خبری چهاردانگه نیوز در زمان تیلیغات رسمی مجلس، تبلیغات یوسف نژاد، بابایی کارنامی، زارعی و زمانی را انجام می داد. همانگونه سایت های خبری دیگر این کار را انجام می دهند. پس ازاظهار نظر کذب دوری کنید.
   پوشش کار عامه المنفعه دکتر عالیه زمانی برای همیشه انجام خواهد گرفت چون یکی از سیاست های مدیران چهاردانگه نیوز حمایت از سازمان های مردم نهاد خیریه است که تبلیغات ماهک و خیمه گاه اهلبیت چهاردانگه دائم در سایت چهاردانگه نیوز وجود دارد.

   ۲
   پاسخ
 2. 2

  آزادی- قم

  با سلام و عرض خسته نباشید به دست اندرکاران چهاردانگه نیوز
  از اینکه یک پایگاه خبری در منطقه عزیزم وجود دارد که میتوانم خبرها را از آن پیگیری کنم جای بسی خوشحالی و غروره ولی باید در نظر داشته باشی که گفتن هر چیزی که وجود داره همیشه لازم نیست مگر اینکه نتیجه مثبت و ایده عالی داشته باشد و مفید فایده باشد.
  البته ممکنه که اتفاقی که میفرمایید افتاده باشد و وجود داشته باشد حالا که رأی گیری تمام شده و مردم با ذوق و شوق پای صندوق آمدند و نتیجه هم معلوم شد اذهان عمومی را مشوق نفرمایید و سعی بر انتشار اخبار آرامش بخش و امیدآفرین داشته باشید از آنجا که شما خبرنگارها خیلی زیرک هستید و همه جوانب کارها را مورد کنکاش قرار میدهید پیشنهاد میکنم اینگونه موضوعات را قبل از انتخابات به صورت یک مقاله ای مفصل بیان و انتشار دهید که کسی هم اگر به فکر اینگونه کارها بود قدری متوجه نتیجه بد آن باشد و به دنبال آن نرود. انشاء الله موفق باشید.

  پاسخ
  1. 2.1

   چهاردانگه نیوز

   ممنون از توجه شما. متاسفانه خرید و فروش رای در چند سال اخیر در شهرستان ساری به یک روال زشت تبدیل شده است. در همین مسجد صاحب زمان درروز رای گیری تعدادی دستگر شدند که اخبار آن رسانه ای شده بود.
   . خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به گوشه ای ازمشاهدات خود اشاره کردند.

   ۱
   پاسخ

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری چهاردانگه می باشد . www.4dangehnews.ir